traktorius

traktorius
traktorius statusas Aprobuotas sritis saugaus eismo priežiūra apibrėžtis Ratinė arba vikšrinė ne mažiau kaip dviejų ašių transporto priemonė, kurios didžiausiasis projektinis greitis yra ne mažesnis kaip 6 km/h, o pagrindinė paskirtis – traukti, vilkti, stumti, vežti žemės ir miškų ūkio techniką arba vilkti priekabas, ir kuri gali būti pritaikyta kroviniams vežti ir turėti keleivių sėdynių. šaltinis Lietuvos Respublikos saugaus eismo automobilių keliais įstatymo 2, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33 straipsnių pakeitimo ir papildymo 6¹ ir 27¹ straipsniais ir įstatymo priedo papildymo įstatymo projektas

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Нужен реферат?

Look at other dictionaries:

  • traktorius — trãktorius dkt. Vikšri̇̀nis, rãtinis trãktorius …   Bendrinės lietuvių kalbos žodyno antraštynas

  • traktorius — statusas Aprobuotas sritis žemės ūkio inžinerinė plėtra ir techninė pažanga apibrėžtis Ratinis arba vikšrinis ne mažiau kaip dviejų ašių žemės ir miškų ūkio traktorius, kurio didžiausias projektinis greitis yra ne mažesnis kaip 6 km/h, o… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • traktorius — trãktorius sm. (1) DŽ, NdŽ, TrpŽ, LTEXI371, Nm, Gdr, AIz, (3b) DrskŽ; KŽ nj. savaeigė ratinė ar vikšrinė mašina, naudojama žemės ūkio, statybos, melioracijos, transporto ir kitokiems įtaisiniams padargams ar kokiems sunkumams traukti, vilkti:… …   Dictionary of the Lithuanian Language

  • vikšrinis traktorius — statusas Aprobuotas sritis žemės ūkio inžinerinė plėtra ir techninė pažanga apibrėžtis Traktorius su vikšrų grandine. atitikmenys: angl. caterpillar; track laying tractor vok. Raupenschlepper rus. гусеничный трактор pranc. tracteur à chenilles… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • naudotas traktorius — statusas Aprobuotas sritis žemės ūkio inžinerinė plėtra ir techninė pažanga apibrėžtis Traktorius, kuris buvo registruotas ir (arba) eksploatuotas bent vienoje valstybėje. atitikmenys: angl. second hand tractor vok. gebrauchter Traktor rus.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • naujas traktorius — statusas Aprobuotas sritis žemės ūkio inžinerinė plėtra ir techninė pažanga apibrėžtis Traktorius, kuris nebuvo registruotas ir (arba) eksploatuotas nė vienoje valstybėje. atitikmenys: angl. new tractor vok. neuer Traktor rus. новый трактор… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • teisė vairuoti traktorius ir savaeiges mašinas — statusas Aprobuotas sritis žemės ūkio inžinerinė plėtra ir techninė pažanga apibrėžtis Teisė vairuoti traktorius ir savaeiges mašinas keliuose ir dirbti su jomis žemės ūkio ir kitus darbus. atitikmenys: angl. tractors and self propelled machinery …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • Schlepper — traktorius statusas Aprobuotas sritis žemės ūkio inžinerinė plėtra ir techninė pažanga apibrėžtis Ratinis arba vikšrinis ne mažiau kaip dviejų ašių žemės ir miškų ūkio traktorius, kurio didžiausias projektinis greitis yra ne mažesnis kaip 6 km/h …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • Traktor — traktorius statusas Aprobuotas sritis žemės ūkio inžinerinė plėtra ir techninė pažanga apibrėžtis Ratinis arba vikšrinis ne mažiau kaip dviejų ašių žemės ir miškų ūkio traktorius, kurio didžiausias projektinis greitis yra ne mažesnis kaip 6 km/h …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • tracteur, f — traktorius statusas Aprobuotas sritis žemės ūkio inžinerinė plėtra ir techninė pažanga apibrėžtis Ratinis arba vikšrinis ne mažiau kaip dviejų ašių žemės ir miškų ūkio traktorius, kurio didžiausias projektinis greitis yra ne mažesnis kaip 6 km/h …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”